Радио Милева
атрактивна старлета

Погледнете ја нејзината трансформација: Еве како изгледа Мими-Оро на плажа

Погледнете ја нејзината трансформација: Еве како изгледа Мими-Оро на плажа

Милица Живановиќ, попозната како Мими-Оро, со синџири прошетала по плажата.

Старлетата Мими-Оро, беше учесничка во реалното шоу „Парови“, а потоа следеа  и бројни обвинувања дека е уапсена поради проституција.

Последен пат таа заврши во медиумите откако беше приведена со старлетата Тијана Ајфон по апсењето на Веље Невоља, а сега реши да прошета по плажа во  минијатурни бикини со синџири и покажа како изгледа сега.

Фото:Принтскрин/Инстагарм/milicazivanovicmimi

 

Останати вести од Радио Милева