Вистаграм

Подгответе се за пролет: Неколку инспиративни идеи за цветен маникир

Подгответе се за пролет: Неколку инспиративни идеи за цветен маникир

Ако погледнете низ прозорецот, нема да поверувате, но пролетта доаѓа од сите страни.

Модните брендови ги форсираат пролетните колекции, трендовите за што ќе носиме оваа пролет се постојано присутни, па покрај облеката, ве советуваме и ноктите да ги подготвите.

Нека бидат цветни, шарени, нежни, пастелни, пролетни!

извор:точка.ком.мк

Останати вести од Вистаграм