Радио Милева
трудна во кафеана

Подготвена за мајчинство: Миа Борисављевиќ и во 9-тиот месец од бременоста е посекси од половина естрада! (ФОТО)

Подготвена за мајчинство: Миа Борисављевиќ и во 9-тиот месец од бременоста е посекси од половина естрада! (ФОТО)

Пејачката Миа Борисављевиќе е пред породување, кога ќе стане и за прв пат мајка. Таа е веќе го подготвила станот во кој што живее со нејзиниот партнер Бојан Грујиќ, за ќеркичката која наскоро треба  да дојде на свет.

Иако прави пауза со пеењето, Миа е активна на социјалните мрежи, па на на своите фанови таа им покажа како изгледа бебешката постела за малечката, која таа и нејзиното момче со нетрпение ја чекаат.

Во меѓувреме, Миа објави фотографија со нејзиниот избраник, во тесен црна фустан, во кој иако нејзиниот труднички стомак  е јасно видлив, таа сепак изгледа неодоливо секси… Посекси од половина естрада!

„Што ли бара  бремена жена во кафеана?“, се пошегувала Миа на своја сметка, а нејзиниот израз укажува дека едвај чека да ја преземе улогата на среќена и горда мајка.

Останати вести од Радио Милева