Радио Милева
гола пред камери

„Подготвена е за Онли Фанс“: Анѓела Ѓуричиќ без срам ги покажа голите гради (фото)

„Подготвена е за Онли Фанс“: Анѓела Ѓуричиќ без срам ги покажа голите гради (фото)

Анѓела Ѓуричиќ, која се најде во центар на скандалот поради врската со 22 години постар и зафатен Ѕвездан Славниќ, не престанува да ја воодушевува јавноста со своето однесување.

Сите нејзини морални принципи, кои се истакна во преден план, паднаа во вода кога стапи во врска со оженет маж, а потоа имаше интимни односи со него пред милиони, шокирајќи со разни фетиши…

Сепак, не завршува тука кога станува збор за оваа задругарка. Таа сега се соблече гола пред камерите.

Анѓела, имено, се пресоблекувала во работилницата и без срам ги свртела голите гради кон камерата.

„Подготвена е за „Онли фанс“ кога ќе излезе од Задругата“, „лажна светица“, „таа е таа морална девојка од Црна Гора“… се само дел од коментарите.

Да потсетиме, Ѕвездан Славниќ ја изневеруваше својата љубовница Анѓела Ѓуричиќ во „Задруза“ со старлетата Маја Маринковиќ.

Фото: Принтскрин/Твитер/Милана Павковиќ/Задруга

Останати вести од Радио Милева