Радио Милева

Побегна од сe уште законскиот сопруг – Ана Севиќ ја напушти Србија!

Побегна од сe уште законскиот сопруг – Ана Севиќ ја напушти Србија!

Водителката на „Неки нови клинци“ и пејачка Ана Севиќ одлучи да си даде предсезонски одмор, да избега од снимањета и да ги наполни батериите.

Се уште законската сопруга на Дарко Лазиќ одлучи да ги спакува куферите и да си замине.

Популарната пејачка на „Гранд“, заедно со нејзината ќерка Лорена ја напушти Србија и замина на одмор во Дубаи, каде што ќе ужива седум дена.

??

A post shared by ANA SEVIC OFFICIAL (@anasevic85) on

Останати вести од Радио Милева