Радио Милева
не можеш да ја промашиш...

По она што Теа Стошевска го покажа, се вртеше половина плажа: Цицлестата „Гранд кокона“ ги собра машките погледи и во Барселона (ФОТО+ВИДЕО)

По она што Теа Стошевска го покажа, се вртеше половина плажа: Цицлестата „Гранд кокона“ ги собра машките погледи и во Барселона (ФОТО+ВИДЕО)

Летото е при крај. Остануваат само уште неколку дена до крајот на најжешката сезона во годината, па атрактивната пејачка, учесничка во “Ѕвездите на Гранд“, Теа Стошевска се обиде да ја заскокотка фантазијата на своите следбеници пред крајот на летото.

Теа уживаше во Шпанија, истовремено позирајќи во секси костим за капење на „Инстаграм“. Мажите вообичаено се  воодушевени од снимките на атрактивната русокоса пејачка. Разголена, на плажа, пејачката изгледа повеќе од атрактивно, а по она што Теа го покажа, се вртеше половина плажа. Цицлестата „Гранд кокона“ ги собра машките погледи и во Барселона!

Особено мета на опсервација беа нејзините раскошни атрибути. Однапред големите бујни гради, и секако големата овална задница – одзади.

Впрочем, ако не ви е доволен летниот телесен раскош кој го споделила расната Теа, погледнете уште неколку фотографии од неа.

Веројатно на нив  „Гранд“ пејачката е доволно разголена, за машката љубопитност да биде до крај задоволена!

Фото: Инстаграм принтскрин/teastosevska_official

Останати вести од Радио Милева