Радио Милева

По неколкумесечните шпекулации, Дарко Лазиќ прозбори за врската со Киа Коцкар!

По неколкумесечните шпекулации, Дарко Лазиќ прозбори за врската со Киа Коцкар!

Неколку месеци откако Киа Коцкар влезе во реалното шоу „Задруга“ се пишуваше дека таа била во врска со бившиот маж на Ана Севиќ, Дарко Лазиќ.

Киа неколку пати ги демантираше овие инфорамции, додека пак Дарко потврди дека имал љубовна врска со Киа.

Пред неколку дена, сегашниот сопруг на Кристина Коцкар, Слоба се скараа затоа што тој поверува на приказните дека била во врска со Лазиќ.

Дарко сега конечно одлучи да прозбори за неговата врска со учесничката на реалното шоу.

„Да, бевме заедно. Многу добро ја познавам Киа. Долго се познаваме, од почетокот на мојата кариера. Тоа се случи на мојата прва турнеја. Имавме кратка приказна, но тоа брзо заврши. Беше убаво, изјави Дарко.

Инаку, Дарко зад себе има еден брак со својата колешка Ана Севиќ со која ја има ќерката Лорена.

фото: принскрин

Останати вести од Радио Милева