Радио Милева
хард-кор старлета

Перверзната русокоса влезе во „Парови“… учесниците „збудалеа“! (ФОТО+ВИДЕО 18+)

Перверзната русокоса влезе во „Парови“… учесниците „збудалеа“! (ФОТО+ВИДЕО 18+)


Расната русокоса Јосипа Каримовиќ, хрватска хостеса, видеоколгерла и старлета, која уште на 17-годишна возраст доби дете, вчеравечер влезе во реалното шоу „Парови“ . Бидејќи Јосипа е позната по своите многубројни експлицитни видео снимки на Интернет, па дури такви со перверзна хард-кор содржина како оние на пример, на кои таа си става краставица во вагината и слично, веднаш штом се пресели во вилата, следуваше лавина од провокативни прашања.

Јосипа, можеш ли повеќе да изедеш  краставици отколку да ги ставиш во вагината“? –  ја провоцираа некои од учесниците.

Јосипа мирно ги прифати прашањата и воопшто не реагираше на провокациите.

Инаку, за каков вид на  експлицитни снимки со кои е преполн Јутјуб, погледнете во продолжение… со забелешка дека тие се 18+:

 

Останати вести од Радио Милева