Радио Милева
перформанс или опсесивна перверзија?

Перверзната пејачка го шокираше светот: Среде концерт уринираше врз обожавател на сцената (ВИДЕО 18+)

Перверзната пејачка го шокираше светот: Среде концерт уринираше врз обожавател на сцената (ВИДЕО 18+)

Публиката, но и остатокот од бендот Bras Ageinst, дефинитивно не беа подготвени за тоа што го направи пејачката на бендот Софија Уриста. Таа изведе вистински перверзен перформанс, кога на сцената за време на настапот се качи еден обожавател.


Кога нивниот фан удобно се смести на сцената, легнал и ја ставил камерата во уста како што му кажала Софија, во тој момент таа ги соблекла панталоните и почнала да му уринира по лицето додека ја пеела песната.

„Софија малку се занесе. Тоа не е нешто што инаку некој од нас би го направил, но не е и нешто што ќе го видите на нашите настапи“ – велат од бендот.

Освен тоа, откриле дека обожавателот бил однапред договорен и знаел што следува кога ќе дојде на сцената.

„Да, неколку претходни коментари и желби беа поврзани со тој чин“ – напишаа тие.

Перверзното  видео од овој чин можете погледнете на Твитер ако кликнете ТУКА.

 

Останати вести од Радио Милева