Радио Милева
Секси

Перспектива од друг агол: Елена Стефановска со ултра длабоко деколте ама свртено наопаку (фото)

Перспектива од друг агол: Елена Стефановска со ултра длабоко деколте ама свртено наопаку (фото)

Познатата ТВ водителка Елена Стефановска се омажи пред нешо повеќе од еден месец и му кажа „да“ на својот избраник Бојан Најдоски.

Откако стапнаа на лудиот камен, Елена и Бојан уживаат во заедничките брачни денови. Грција,Охрид, Маврово, постојано на пат, на нова дестинација и авантура.

Тука се и прославите каде се поканети како гости, па тазе брачната двојка скоцкана од глава го петици блеска во сиот свој сјај.

За една таква прилика Елена избрала розов фистан со длабоко деколте, ама свртено наопаку или од популарните модели кои ги откриваат градите оддолу.

Ретко која дама избира ваков модел, но не се изклучот во изборот на познатите.

Елена е една од нив, а дека и прилега одлично, и таа изгледа сексапилно и женствено, говорат и коментарите за објавата кои ги доби од следбениците.

фото:Инстаграм/Елена стефановска

Останати вести од Радио Милева