Радио Милева
Магија, женска магија!

Пере „Нокаут“ покажа дека е посилен од кога било: Обединети и од љубов стопени – „Цвеќенцето Ирис си дојде дома“ (фото)

Пере „Нокаут“ покажа дека е посилен од кога било: Обединети и од љубов стопени – „Цвеќенцето Ирис си дојде дома“ (фото)

Фронтменот на популарните „Нокаут“, Никола Перевски Пере пред само неколку дека стана татко по четврти пат. По три женски, Пере повторно доби женско, а со тоа стана посилен од кога било.

Неговото женско царство стана уште помоќно со тоа што доби уште едно засилување кое го носи името Ирис.

Мама и најубавото цвеќенце по неколку дена протоколарно поминати во породулиште си дојдоа дома, а гордиот татко отиде да ги земе и да ги однесе онаму каде припаѓаат – дома, сите заедно, обединети, од љубов стопени.

Пере отсекогаш бил отворен за откривање јавно на моментите од приватноста, па така и овој пат го покажа најинтимниот момент од заедничката фотка на првата средба на неговите девојки, Миа, Каја, Софиа, а сега и Ирис.

Магија, женска магија!

Богатството на Пере стана уште поголемо, па така сега има пет жени до себе, да го чуваат, пазат, мазат, или можеби обратно – си знае самиот.

Инаку, Пере има три ќерки, две од првиот брак со новинаркатра Александра Спировска, Мхаела и помалата Каја, а со втората партнерка Јована пред две ипол години ја доби малата Софиа, а сега и Инес.

Втората бременост на Јована не беше познато за пошироката јавност, така што за многумина приновата овој пат беше изненадување. Но затоа, сега за најубавите моменти знаат сите.

фото:Инстаграм принтскрин/Никола Перевски

Останати вести од Радио Милева