Радио Милева
ја има... по цело тело

Пејачката тргна на снимање емисија: Голиот стомак и огромните гради одат „две минути пред неа“ (Фото)

Пејачката тргна на снимање емисија: Голиот стомак и огромните гради одат „две минути пред неа“ (Фото)

Елма Синановиќ пристигнала на снимање со  несекојдневно издание  и ги покажала облините. Таа била облечена во бел комплет, со шарени чевли, додека надградената коса  ја пуштила да ѝ падне преку рамениците.

Пејачката (47) се појавила  на снимањето на  шоуто на Огњен Амиџиќ, а многумина ги остави без текст. Огромните гради во преден план, но и нејзиниот стомак, кои како одат „две минути пред неа“?! Зато нејзиното доаѓање привлече големо внимание кај сите, зашто Елма ја има… по цело тело.

Пејачката беше одлично расположена,  се  додека во еден момент,  за малку ќе паднеше од високите потпетици, за малку ќе изгубеше рамнотежа и ќе го „бакнеше“ подот.

Фото: Принтскрин Инстаграм/elmasinanovic_official/Часлав Вукојичиќ

Останати вести од Радио Милева