Радио Милева
во живо, не е како на слика

Пејачката ниту оддалеку не е како на фотките на Инстаграм: Вака изгледа Ана, фатена на излегување од теретана (ФОТО)

Пејачката ниту оддалеку не е како на фотките на Инстаграм: Вака изгледа Ана, фатена на излегување од теретана (ФОТО)

Пејачката Ана Николиќ на социјалните мрежи редовно покажува извајана фигура, која ја стекна по борбата со вишокот килограми, благодарение на операцијата за намалување на желудникот.

Ана ревносно продолжи да работи на својата фигурата со редовни тренинзи, па така од страна на папараците беше снимена за време на тренинг на Кошутњак.

Пејачката отишла на тренинг со својата ќерка Тара и дадилката, а додека девојчето си играло, Ана се загревала, се растегнувала, а потоа правела клекни стани („чучњеви“) и стомачни.

На излегувањеод теретаната  на Кошутњак, Ана беше фатена па покажа како навистина изгледа без филтри и фотошоп обработка на нејзините фотографии.

Фото: Инстафрам принтскрин/ananikolicofficial

 

Останати вести од Радио Милева