Радио Милева
без срам

Пејачката која тежи 140 килограми без комплекси се појави во проѕирен фустан на роденденот на Карди Би

Пејачката која тежи 140 килограми без комплекси се појави во проѕирен фустан на роденденот на Карди Би

Пејачката Лизо која има 140 килограми речиси гола и без комплекси во проѕирен фустан се појави на роденденската прослава на раперката Карди Би.

За ова прилика, таа била облечена во виолетов мрежест фустан, а под него носела само долна облека.

Лизо не ги крие своите килограми, а таа важи за личност која без срам го покажува своето тело и на црвен килим, и на плажа.

Облечена во виолетов мрежест фустан под кој имаше долна облека се појави на роденденот на Карди Би и присутните ги остави без зборови.

Изгледа темата на роденденската прослава била „разголување“ затоа што сите гости биле во разголени изданија.

Мелиса Вивијан Џеферсон позната под името Лизо е пејачка, музичар и актерка.

Таа е родена во Детроит, а порснала во Хјустон, а својата музика ја опишува како „црковно евангелие на кое се тверткува“.

фото: GIO/VEGAN / BACKGRID / Backgrid USA / Profimedia/ The Daily Stardust / BACKGRID / Backgrid USA / Profimedia

Останати вести од Радио Милева