Радио Милева
кај застана лани, продолжи годинава...

Пејачката и ријалити учесничка ја отвори бикини сезоната: Сандра Решиќ со „жешки фотки“ за „ургентно ладење“ (ФОТО)

Пејачката и ријалити учесничка ја отвори бикини сезоната: Сандра Решиќ со „жешки фотки“ за „ургентно ладење“ (ФОТО)

Поранешната ријалити  учесничка сега пејачка Сандра Решиќ, според коментарите на многумина е една од најубавите дами кои се појавиле во едно реално шоу. Доказ за тоа се најновите жешки фотографии од плажа со кои Сандра ја отвори сезоната.

Меѓу настапите Решиќ решила да се почести со вистинско уживање, па организирала мал рај на плажата.

Додека келнерите ја послужувале, Сандра се опуштила, откако се соблекла во провокативно бикини и уживала на лежалката.

Фотографијата се појави на нејзиниот Инстаграм профил, а нејзините следбеници се воодушевени од нејзиниот изглед. Пејачката пак вели дека ова е само најава за она што допрва ги очекува, а таа како рај за очи им го подготвува.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sandra Rešić (@sandra_resic)

Минатата година летото го испрати со стил, а годинава како тргнача, Сандра ќе го дочека со уште поизразен и поексплицитен сексапил!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sandra Rešić (@sandra_resic)

Фото: Инстаграм принтскрин/sandra_resic

 

Останати вести од Радио Милева