Радио Милева
нов имот

Пејачката фатена како им ја покажува на пријателите новата недвижност: Шерифовиќ купила стан во „Белград на вода“? (Фото+Видео)

Пејачката фатена како им ја покажува на пријателите новата недвижност: Шерифовиќ купила стан во „Белград на вода“? (Фото+Видео)

Пејачката Марија Шерифовиќ со децении е под лупата на јавноста, а сега се шпекулира дека мерка нов имот.

Екипата на шоуто „Папарацо лов“ ја следеше пејачката по гостувањето во емисијата Амиџи шоу. Снимателите ја фатија пејачката на ноќно возење со пријателите.

Застанала пред населбата „Белград на вода“, каде на своите пријатели им покажала еден од становите на најгорните катови.

Во споменатата емисија сметаат дека Шерифовиќ таму капарила нов стан.

За Шерифовиќ нема зима, пејачката работи со полна пареа.

Фото:Принтскрин/YouTube/Папарацо лов/Инстаграм/serifovic

Останати вести од Радио Милева