Радио Милева
Љубовни маки

Папараците ја „уловија“ кавгата меѓу Анастасија Ражнатовиќ и нејзиното момче: Ќерката на Цеца излезе од автомобилот и седна на автобуска станица (фото)

Папараците ја „уловија“ кавгата меѓу Анастасија Ражнатовиќ и нејзиното момче: Ќерката на Цеца излезе од автомобилот и седна на автобуска станица (фото)
фото:анастасија ражнатовиќ/инстаграм/принтскрин

Пејачката и ќерка на фолк ѕвездата Цеца Ражнатовиќ, Анастасија, се скарала со своето момче Ѓорѓе Куљиќ.

Двојката беше „фатена“ од екипата на „Папарацо лов“ додека возеше со автомоцилот, кога возилото запре и од него излезе Анастасија.

фотот:принтскрин/јутјуб/папарацо лов/днк

Таа седна на автобуската станица и разговараше за нешто, а потоа кога почна да се враќа кон автомобилот, момчето рече нешто и таа се врати на клупата на постојката.

фотот:принтскрин/јутјуб/папарацо лов/днк

Ѓорѓе пак изгледа си имаше и друга мака, па отиде зад станицата и се ослсни!

фотот:принтскрин/јутјуб/папарацо лов/днк

Потоа, сепак и приде на Анастасија и по краток разговор очигледно ја убедил да се врати во автомобилот за да продолжат онаму каде наумиле да одат.

Останати вести од Радио Милева