Радио Милева
озлогласената „секс снимка“

Памела Андерсон проговори за серијата посветна на неа и бившиот сопруг: „Имам кошмари од тоа и немам намера да ја гледам домашната снимка!“ (видео)

Памела Андерсон проговори за серијата посветна на неа и бившиот сопруг: „Имам кошмари од тоа и немам намера да ја гледам домашната снимка!“ (видео)

Памела Андерсон конечно се отвори за серијата „Пем и Томи“ во нејзиниот претстоен документарец на Нетфликс: „Памела, љубовна приказна“.

Ѕвездата на „Чувари на плажа“ во филмот призна дека идејата за серијата, во која глумеа Лили Џејмс и Себастијан Стен, и направила „кошмари“ и откри дека откако е објавена минатата година, сè уште „нема желба да ја гледа“.

Според „Entertainment Tonight“, Памела во документарецот објаснила дека имала „кошмари“ кога нејзините синови Брендон (26) и Дилан (25) ја известиле дека се снима серија за неа и поранешниот сопруг Томи Ли. како и нивната украдена домашна лента.

„Немам желба да го гледам. Никогаш не сум гледала домашно видео, нема да го гледам ова“, рекла Памела.

Домашните видеа беа украдени од сеф во гаражата на Памела и Томи за време на нивниот брак и составени за да се создаде озлогласената „секс снимка“, која предизвика медиумска лудило.

„Она што тие го направија е што ја пронајдоа голотијата што можеа од различни ленти и ја соединија заедно“, рече актерката во документарецот.

Документарецот на поранешната Плејбој зајачица треба да има премиера на 31 јануари на популарната страница за стриминг, пишува „Daily Mail“.

фото:Profimedia Backgrid USA/Everett Collection/instagram

Останати вести од Радио Милева