Радио Милева
интригантни детали

Памела Андерсон ги откри тајните на Холивуд: „Го гледав Џек Николсон додека имаше тројка“ (фото)

Памела Андерсон ги откри тајните на Холивуд: „Го гледав Џек Николсон додека имаше тројка“ (фото)

Во нејзините мемоари со наслов „Љубов, Памела“, кои наскоро ќе бидат објавени, славната актерка откри многу непознати, интригантни детали за Холивуд.

Памела Андерсон опиша необично искуство кога налетала на Џек Николсон кога во Плејбој вилата имал секс со две жени, пишува „NY Post“.

„Сите се кикотеа и се бакнуваа до ѕидот, лизгајќи се еден преку друг. Поминав покрај огледалото, се наведнав над мијалникот да си го поправам сјајот за усни“, напишала актерката во својата книга, а потоа додала: „Се обидов да не гледам, но не можев да се воздржам и го фатив неговиот поглед во одразот. Претпоставувам дека тоа му помогна „да ја заврши работата“, бидејќи испушти смешен звук, се насмевна и рече: „Благодарам, драга““.

Памела Андерсон се присети на овој настан со познатиот актер во ексклузивно интервју за „Variety“, кое објави бројни детали од нејзините мемоари. Популарната актерка ја опиша Плебој вилата како место на слобода.

„Вилата беше полна со уметници, филантропи, интелектуалки, убави жени. Да се ​​биде таму беше интересно искуство“, опишала Памела.

Фото: Принтскрин/Профимедиа/EPA/Paul Buck

Останати вести од Радио Милева