Живот и Стил
BLACK FRIDAY

Овој викенд – мини саем за мебел во ЕЛИТ СОФА

Овој викенд – мини саем за мебел во ЕЛИТ СОФА

По повод BLACK FRIDAY овој петок и сабота ( 24 и 25 ноември) салонот за мебел ЕЛИТ СОФА овозможува да си се подновите со нов мебел за вашиот дом по најдобри цени до сега.

Во акцијата се опфатени апсолутно СИТЕ модели на гарнитури, лежаи и фотелји, за изработка во селектирани и префинети италијански материјали.

Се’ што треба да направите е да си одберете модел на гарнитура кој најмногу ви се допаѓа, да одберете некој штоф или микрофибер кои имаат ознака BLACK FRIDAY, да си одберете боја која најмногу ви одговара и да си направите порачка.

Она што всушност го приредува ЕЛИТ СОФА по повод BLACK FRIDAY, a ќе трае и во петок и во сабота, е мини саем за мебел, со попусти поголеми и од саемските попусти .

Ова е супер шанса што не треба да се пропушти, за сите оние кои сакаат да го опремат домот со нов мебел за новата година.

Инаку во ЕЛИТ СОФА има  модерно дизајниран мебел кој се произведува тука во Македонија, по италијански стандарди и се користат исклучиво одбрани квалитетни материјали . Она што е најдобро од се’ е тоа што мебелот во ЕЛИТ СОФА има 10 години гаранција.

Салонот се наоѓа на Качанички пат бб, во индустриска зона Визбегово, а повеќе информации можете да најдете на Facebook фан страницата на ЕЛИТ СОФА или на сајтот www.elittesofa.mk