Радио Милева
непознато

Oвие детали од нејзиниот приватен живот никој не ги знаеше: Анастасија Ражнатовиќ била заљубена во професор

Oвие детали од нејзиниот приватен живот никој не ги знаеше: Анастасија Ражнатовиќ била заљубена во професор

Ќерката на Цеца Ражнатовиќ, Анастасија Ражнатовиќ знае како да привлече вниманието на јавноста, некогаш со провокативни фотографии, некогаш со песни или со нејзиниот приватен живот.

Анастасија често сака да комуницира со своите следбеници на социјалните мрежи, а сега пејачката сподели видео запис во кое игра „Не сум никогаш“, во кое искрено одговарала на поставуваните прашања.

Имено, оваа игра се состои во тоа да, без детално образложување, на поставените прашања да одговори со „Сум“ или „Не сум“, а некои одговори ги изненадиле тие што ја следат Анастасија, со оглед на тоа никогаш претходно не зборувала за тоа.

Анастасија признала дека била заљубена во професор, дека била исфрлена од просторија во која се наоѓала, дека го изгубила телефонот, како и дека по грешка влегла во погрешен автомобил.

Да потсетиме, Анастасија не се огласувала по повод раскинувањето на Цеца и Богдан, но општо познато е дека ќерката на Цеца ја поддржуваше нивната врска.

фото: инстаграм/анастасијаражнатовиќ

Останати вести од Радио Милева