Љубов и Секс

Oвие астро комбинации имаат бракови од соништата: Одлично се слагаат

Oвие астро комбинации имаат бракови од соништата: Одлично се слагаат

Овие хороскопски парови ги имаат сите предиспозиции да го остварат бракот од соништата.

Tие ќе создадат деца кои ќе бидат интелигентни и на кои сите ќе им се восхитуваат.

1. Овен и Рак

Нивните деца ќе бидат среќни, слободни, а кавгите им се речиси непознати.

2. Овен и Стрелец

Ги очекува возбудлив живот, а децата на овој астро пар ќе бидат авантуристички, храбри, ќе се справуваат со предизвиците…

3. Бик и Вага

Овој пар секогаш ќе ги има најдобро обучените деца, бидејќи тие се луѓе со вкус!

4. Вага и Девица

Нивните деца ќе бидат добро воспитани, луѓето и другите деца ќе ги сакаат, ќе бидат внимателни, фини, сочувствителни и многу дружељубиви.

5. Девица и Јарец

Тие прават се заедно, а тоа ќе им го пренесат на децата. Тие ќе бидат паметни, снаодливи и нивниот успех е загарантиран.

извор: попара.мк