Радио Милева
се снимала и со брачни парови

Оваа задругарка преку интернет ги продава своите интимни фотографии и снимки: „Нема срам за ништо“

Оваа задругарка преку интернет ги продава своите интимни фотографии и снимки: „Нема срам за ништо“

Со продавање на интимни фотографии и снимки, старлетите ширум регионот преку платформата „Onlyfans“ успеваат да заработат огромна сум на пари.

Како што пишуваат српските медиуми, учесничката во „Задруга“, Дениз Дејм од Словенија, наводно има десет интимни снимки кои ги објавила на својот профил на „Оnlyfans“ и од нив заработува.

„Денис покажа дека за неа не постојат граници и дека од ништо не се срами. Она што никој не го знае е дека се снимаше со брачни парови додека имале интимни односи на нудистичка плажа. Тоа се плажи каде е забрането да ги снимате другите, но може да се снимате себеси. Тие снимки ги објави на „Onlyfans“ и може да ги видат само оние кои се претплатени на месечно ниво, вели извор.

За потсетување. Дениз Дејм неодамна направи вистински хаос кога се соблече пред камерите и имаше интимни односи со цимерот Стефан Михиќ.

фото: ата имагес/ инстаграм

Останати вести од Радио Милева