Љубов и Секс

Оваа соло поза гарантира неверојатно уживање во спалната соба

Оваа соло поза гарантира неверојатно уживање во спалната соба

Ако сте сами и немате партнер или партнерка, тоа не значи дека не можете добро да се забавувате и задоволите.

„Daily Star“ повторно соработува со британската продавница за продажба на секс ирачи и долна облека, „Ann Summers“, но овојпат откриваат поза за соло секс, односно мастурбација.

Тие наведуваат дека е многу едноставна и дека гарантира неверојатни оргазми.

Сè што треба да направите е да легнете на грб и да го поткренете едното колено. Се разбира, секс играчката ви помага, особено ако се работи за понежниот пол.

Во продолжение е илустрација како изгледа тоа.

Извор: Точка/Кармин