Радио Милева
исмеана...

Ова видео ја избрка Карлеуша од студиото на „Ѕвездите на Гранд“: Кога и го пуштија клипот, Јелена не можеше да поднесе да го гледа, стана и си замнина (ВИДЕО)

Ова видео ја избрка Карлеуша од студиото на „Ѕвездите на Гранд“: Кога и го пуштија клипот, Јелена не можеше да поднесе да го гледа, стана и си замнина (ВИДЕО)

Во една од претходните емисии на „Ѕвездите на Гранд“, на Јелена Карлеуша и  пуштија едно видео со кое буквално ја избркаа од студио.

Во прашање е стара снимка од почетокот на нејзината кариера, на која русокосата  зборува за народната и забавната музика, што на Јелена воопшто не и се допадна и не и беше сеедно кога ова го виде  пред своите колеги и публиката во студиото.Прво белградската “мала од скандала“ се фати за глава, а потоа станала се поздравила со останатите од жирито и мафна на публиката и го напушти студиото.

„Не можам да го гледам ова! Дали завршивте? Не, не можам. Чао на сите! Исклучете го ова! –  викаше  Јелена на заминување од студиото.

@nenad4starofficialKarleuša 1995 godine 😂😂😂 #nenad4star #foryou #karleusastar #karleuša♬ original sound – nenad4star

Останати вести од Радио Милева