Радио Милева
генерален ремонт

Ова се најголемите „ријалити гради“: Маја Маринковиќ ги покажа новите силиконски импланти од 1400 кубика? (ФОТО)

Ова се најголемите „ријалити гради“: Маја Маринковиќ ги покажа новите силиконски импланти од 1400 кубика? (ФОТО)

Поранешната, а можеби наскоро и идна ријалити натпреварувачка  Маја Маринковиќ ги симна завоите, па и ги покажа новите „ремонтирани“ гигантски гради, кои неодамна драстично ги зголеми.

Маја, која веќе имаше силикони, реши повторно да ја зголеми  својата предница, а сега конечно го покажа резултатот од последната постапка правејќи серија фотографии за социјалните мрежи, кои ги откриваат бујните гради на старлетата.

„Ставив нови импланти, 700 кубика во секоја ци*ка и сега се одмарам. Трет ден е од операцијата, се’ уште се опоравувам. Ме боли. Мислам, не е толку страшно, бидејќи е само трет ден. Разбирливо е што треба да се одморам, а јас денес цел ден  не бев дома“ – призна Маринковиќ.

А вие мора да признаете дека цицлестата силиконска старлета сега е рекордер во импантирана кубикажа во предницата, кога се во прашање учесничките во ријалити заедницата.

Фото: Инстаграм принтскрин/majaamarinkovic

 

Останати вести од Радио Милева