Вистаграм

Ова се најдобрите шешири за ова лето

Ова се најдобрите шешири за ова лето

Веројатно знаете дека шеширите не се само моден додаток, туку имаат и функција да нè штитат од сонцето и штетното УВ-зрачење, па зошто да не се комбинира убавото со корисното? Во продолжение прочитајте какви шешири ќе се носат оваа сезона.

Шешир-капа

Необични шешири

Безвременска класика

Модерни шешири

Каубојски шешири

Мини шешири

Макси шешири

Макси шешири со необичен дизајн

извор: кафепауза.мк