Радио Милева
секси гола сењорита

„Ова се чекаше“: Mилица Павловиќ потполна гола во бањата – ја разбуди машката фантазија (фото)

„Ова се чекаше“: Mилица Павловиќ потполна гола во бањата – ја разбуди машката фантазија (фото)

Милица Павловиќ важи за една од најатрактивните пејачки во регионот, а каде и да се појави знае да го привлече вниманието со својот секси изглед.

Овојпат, популарната Милица објави фотографија на која нема облека на себе и ги запали социјалните мрежи.

Павловиќ позираше потполно гола во бањата на еден луксузен хотел, а со жешкиот кадар ја разбуди машката фантазија.

Пејачката интимните делови ги покри со раце, а нејзините следбеници ја описпаа со коментари.

„Ова се чекаше“, „Дали некој ја зумираше фотографијата?„ „Прекрасни си“, „Никогаш провокативна“, Милице, омажи се за мене“, се само некои од коментарите.

фото: Инстаграм/милица павловиќ

Останати вести од Радио Милева