Радио Милева
еротски „парти стајлинг“

Ова само Станија го може… или мора: Старлетата се појави речиси гола на журка (ФОТО)

Ова само Станија го може… или мора: Старлетата се појави речиси гола на журка (ФОТО)

Станија Добројевиќ очигледно е свесна дека не привлекува повеќе внимание како порано и дека полека ја стигаат годините, а во центарот на вниманието на јавноста доаѓаат нови, помлади старлети, па затоа во последнава сезона на реалното шоу „Задруга 5“ одлучи да направи се  да се зборува за неа.

Во прилог на таа приказна, зборува нејзиниот стајлинг, во кој се појави вчеравечер на забавата во „Задруга 5“.

Имено, тешко е да се опише стајлингот што го носеше старлетата, а најточно би можело да се каже дека се појави речиси соблечена или најблаго речено, во полуоблечена комбинација.

Имаше градник преку градите што ги покриваше само нејзините брадавици, а долу само танга гаќички, со продолжетоци  што наликуваат на свилени чорапи.
Штом влезе во казиното, таа започна заводливода танцува, а задругарите ја гледаа зачудено и  го коментираа нејзиниот еротски стајлинг.

Како тоа изгледаше старлетата во својот „еротски парти стајлинг“ – фотографиите зборуваат повеќе од зборовите.

 

Останати вести од Радио Милева