Радио Милева
како филмска глумица

Ова е помладата ќерка на Сузана Манчиќ: Ја споредуваат со Анџелина Џоли на која Наталија физички неодоливо потсетува (ФОТО)

Ова е помладата ќерка на Сузана Манчиќ: Ја споредуваат со Анџелина Џоли на која Наталија физички неодоливо потсетува (ФОТО)

Водителката, пејачка  и некогашната најпозната екс – ЈУ лото девојка Сузана Манчиќ има две ќерки: Теодора и Наталија кои ги доби со некогашниот ќлерн на популарните „Седумина млади“, Небојша Куниќ.

 

Додека Теодора е често присутна во медиумите, нејзината помлада ќерка Наталија не сака да биде премногу експонирана. Помладата ќерка на Сузана е родена во 1995 година и сите велат дека таа ја наследила нејзината убавина и харизма. Наталија честопати ја споредуваат со познатата актерка Анџелина Џоли поради нејзиниот изглед и физичката сличност со славната актерка, иако таа и не помислува да оди по стапките на нејзината мајка.

Таа студира на Академијата за уметности, се занимава со уметничка фотографија и е целосно посветена на тоа.

Инаку, Сузана од 2000 година живее со богатиот грчки бизнисмен Симеон Оцомокос, а кога се развела од првиот маж ја открила и причината. Нејзиниот поранешен сопруг наводно и рекол дека не е убава, млада и дека никој не би ја посакувал ако не станеше негова сопруга. Во тој период страдала од депресија и посетувала психолог.

Останати вести од Радио Милева