Радио Милева

Ова е најсекси фотографија на Викторија Бекам во последните неколку години (фото)

Ова е најсекси фотографија на Викторија Бекам во последните неколку години (фото)
фото: принтскрин/инстаграм

Британската модна дизајнерка и сопруга на Дејвид Бекам, Викторија Бекам ретко објавува фотографии во бикини.

Имено, Викторија објави фотографија на која позира во жолто бикини и ги покажа своите атрибути.

Дизајнерката изгледа феноменално за своите 46 години, а во жолтиот костим за капење во прв план беа нејзините гради.

Во оваа прилика таа го покажа и младиот изглед на кожата, а од шминка има само кармин во боја на кожа.

Објавата за краток период достигна повеќе од 300 000 лајкови.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham) on

Останати вести од Радио Милева