Радио Милева
не знае за доста

Ова е Карлеуша, ќе ја препознаете кога ќе ја видите целата фотографија: Садо-мазо костимографија или чиста порнографија? (ФОТО)

Ова е Карлеуша, ќе ја препознаете кога ќе ја видите целата фотографија: Садо-мазо костимографија или чиста порнографија?  (ФОТО)

Пејачката Јелена Карлеуша дефинитивно не знае за доста со својата голотија, зашто секоја нејзина следна фотографија е повеќе од еротска провокација!

Таа сподели уште една серија секси пози во долгата низа, со која своите следбеници, но и сите останати ги остави подзинати.

Русокосата се фотографирала во латекс  бикини во кои изгледа повеќе од смело, зашто буквално едвај и ги покриваат само најитимните делови од нејзиното тело. Ако воопшто може така да се каже, зашто Јелена овој пат е повеќе од разголена.

Целата комбинација  е во црна боја заедно со расоблечената јакна и високите чизми над коленици, како и маската која и ја покрива целата глава и лице.

Она што им остави впечаток на сите беа нејзините иницијали Ј.К. со кои беа прекриени нејзините брадавици.

Оттаму и коментарите за изгледот на Карлеуша  на оваа фотографија: Садо – мазо костимографија или чиста порнографија?

Фото: Инстаграм принтскрин/karleusastar

 

Останати вести од Радио Милева