Радио Милева
гола во „машко седло“

Ова е досега нејжешката акција во изолација во „Задруга 5“: Маја Маринковиќ по бујните облини, ги покажа и своите „јавачки“ вештини (ВИДЕО)

Ова е досега нејжешката акција во изолација во „Задруга 5“: Маја Маринковиќ по бујните облини, ги покажа и своите „јавачки“ вештини (ВИДЕО)

Откако Маја Маринковиќ и Филип Цар останаа само во собата за изолација, веднаш ја искористија можноста да ја надминат осаменоста.
Доаѓањето на Маринковиќ во Белата куќа буквално промени се’. Маја Маринковиќ викендов конечно застана пред камерите на реалното шоу „Задруга 5“  и речиси уште не влезена во најгледаното регионално ријалити, веднаш се соблече, па ги покажа бујните облини засилени со нова кубикажа силикон!

Цар без двоумење ја напушти Далила и тотално и се посвети на Маја во секоја смисла на зборот, а доказ за тоа е жешката акција под покривката, најжешка до сега во кревет во „Задруга 5“.

Имено, додека Мики ги критикуваше и дофрлаше од втор план, на Маја и Филип не им беше грижа кој што кажа, бидејќи во собата за изолација беа во длабока еротска екстаза.

Маја го јавна Цар и тука започна „страсниот дар-мар“ на  запалениот љубовен пар! Забревтани од возбуда и воздишки за малку ќе останеа без здив под прекривката.

По првото полувреме, следуваше и второ… речиси без пауза, нова тура „љубовна фискултура“, само сега со сменети улоги, во различна поза, за нова доза неизмерно задоволство.

Останати вести од Радио Милева