Радио Милева
разменуваат нежности

Oва е девојката со која Теодора Џехверовиќ имаше „лезбо акција“ во видео записот за нејзината нова песна

Oва е девојката со која Теодора Џехверовиќ имаше „лезбо акција“ во видео записот за нејзината нова песна

Пејачката Теодора Џехверовиќ неодамна го објави спотот за песната „Твоје магије“, а во истиот има сцена во која пејачката разменува нежности со непозната девојка и покрена лавина од коментари.

Многумина можеби се прашуваат која е девојката со која Теодора се бакнува. Станува збор за успешна манекенка Софија Јекиќ која живее и работи на релација Србија – Дубаи, а на Инстаграм ја следат преку 100 000 следбеници.

За потсетување, пејачката порано ги подржуваше геј паровите.-Немам ништо против хемосексуалците ниту би им забранила да стапат во брак. Доколку никој не не загрозува со нивната врска, зошто да ги мразам? Најчесто оние што ништо не знаат најмногу ги напаѓаат луѓето кои се различни, изјави Теодора во една прилика.

фото: принтскрин/инстагам/јутуб

Останати вести од Радио Милева