Радио Милева

Откако тој е негативен на Ковид-19, Вељко и Богдана заедно во авантура, а таа како да не родила пред две недели (фото)

Откако тој е негативен на Ковид-19, Вељко и Богдана заедно во авантура, а таа како да не родила пред две недели (фото)
фото:принтскрин/вељко ражнатовиќ/инстаграм

Откако вчера Вељко Ражнатовиќ направи втор тест за коронавирус и резултатот се покажа негативен, тој веднаш отиде кај неговата сопруга Богдана, која престојуваше во Тител со нивниот наследник Жељко.

Имено, Вељко објави видео со Богдана, додека возеа на дожд и имаа кал по целата облека и на лицата.

фото:вељко ражнатовиќ/инсатграм/принтскрин

Двајцата покажаа колку се среќни што повторно се заедно, а пак Богдана изгледа како да не се породила пред само две недели.

фото:вељко ражнатовиќ/инсатграм/принтскрин

Останати вести од Радио Милева