Радио Милева
не губел време

Откако Дарко Лазиќ раскина со Барбара, веднаш ја замени со оваа популарна пејачка (фото)

Откако Дарко Лазиќ раскина со Барбара, веднаш ја замени со оваа популарна пејачка (фото)

Откако Дарко Лазиќ и Барбара Бобак ја раскинаа долгогодишната врска, пејачот не губеше време и се најде во друштво на многу убави девојки.

Ова лето ужива во шармот на Црна Гора, а друштво во овие летни денови му прави Сандра Африка. Се гушкаа и се сликаа, а она што сигурно ќе ви привлече внимание е тесната бела лента која едвај ги покрива силиконите на Сандра.

Покрај друштвото на Африка, Лазиќ не ја трга насмевката од лицето. Кутрата Барбара, изгледа не и беше доволен претходниот ремонт!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sandra Afrika (@sandraafrika)

Останати вести од Радио Милева