Радио Милева

Особено горда: Честитките не престануваат да пристигнуваат на адреса кај Елена Ристеска (фото)

Особено горда: Честитките не престануваат да пристигнуваат на адреса кај Елена Ристеска (фото)
фото:елена ристеска/инсатграм

По теркот на светските ѕвезди, сега и во Македонија има позната пејачка која лансираше парфем со својот потпис.

Елена Ристеска од својата козметична линја „Ера“ која ја најавува некое време, веќе ги им првите готови производи, односно женски и машки парфем кои ексклузивно ги објави на своите профили на социјалните мрежи како веќе готови производи.

фото:елена ристеска/инсатграм

Сега таа ја почнува рекламната кампања за двата парфеми, за кои неодамна во „Бекстејџ“ отки дека ја работела во Мајами.

-Последниве две макотрпни години посветени на мојот бренд „Era cosmetics“. Едвај чекам да ви го претставам она поради кое ја ставив привремено во втор план музиката, кажа Елена.

Сега откако ги објави официјалните фотографии, од едноставните, но впечатливи амбалажи на парфемите, за него и за неа, на адреса кај Елена Рситеска не престануваат да пристигнуваат честитки и поддршка за ваквиот потег.

Меѓу првите и чедтитааа и Марјана Станојковска и Тамара Тодевска, а пак Елена со драго срце им се заблагодари.

По коронакризата очекуваме да ги помирисаме парфемите и да ги почувствуваме мирисните ноти кои ја освоија Елена.

Останати вести од Радио Милева