Мегафон

Ослободете го распоредот – доаѓаат огромните попусти во РамсторМол!

Ослободете го распоредот – доаѓаат огромните попусти во РамсторМол!

Конечно дојде тоа време од годината. „Правиме чистка, вадиме се надвор!“ порачуваат од Рамстол Мол каде во вторникпочнува традиционалната шопинг манијаGarage Sale.

До 70% намалени цени и попусти на попустите, од 6 до 11 февруари трговскиот центар РамсторМол ја најавува најголемата распродажба во градот.

Неверојатно ниски цени за производи од реномирани брендови, висок квалитет и супер забава која ќе ви овозможи да се подновите со облека за престојната сезона, да изнакупувате подароци за вашите најблиски, да изненадите некој драг или едноставно да го искористите моментот и да пазарите многу за малку!

Kaко и досега, во кампањата ќе учествува и Рамстор маркетот лоциран во РамсторМол, кој за сите посетители предвидува големи промоции и намалувања на цените.

Garage Sale во Рамстор мол од 06 до 11 февруари. Запишете си…