Радио Милева
споделена интима?

Осамна експлицитно видео на најпознатиот српски јутјубер на сајт за возрасни: Бака Прасе се снимал додека се сек*аат со неговата девојка Ања Бла? (ФОТО)

Осамна експлицитно видео на најпознатиот српски јутјубер на сајт за возрасни: Бака Прасе се снимал додека се сек*аат со неговата девојка Ања Бла? (ФОТО)

Јутјуберот Богдан Илиќ, познат по прекарот „Бака прасе“, се најде во фокусот на вниманието на социјалната мрежа Твитер, каде што корисниците тврдат дека се појавило порно видео на кое тој со неговата девојка има експлицитни секс сцени.


Имено, на еден порнографски сајт се појави видео од експлицитен секс филм наречен „Бака прасе и Ања Бла“, што предизвика лавина коментари на Твитер.

Со оглед на тоа што на спорното домашно видео не може да се видат лица, останува мистерија дали славниот јутјубер навистина го објавил се*с видеото, или само некој си поиграл со неговото име и името на неговата девојка.

По овие наводи, двајцата во таа прилика не се огласија на социјалните мрежи било што да потврдат или демантираат.

Фото: Инстаграм принтскрин/anjablaa/тwitter

Останати вести од Радио Милева