Радио Милева
Специфично

Оптичка илузија: Анабела Атијас во „Никогаш не е доцна“ се појави во фустан од кој сите мислеа дека е гола (фото)

Оптичка илузија: Анабела Атијас во „Никогаш не е доцна“ се појави во фустан од кој сите мислеа дека е гола (фото)

Пејачката и учесничка во бројни реални шоуа, Анабела Атијас (47) се појави во шоуто „Никогаш не е доцна“ во издание кое заинтригира многумина.

Анабела Атијас на снимањето на шоуто дојде во комбинација на облека која на нејзиното тело вклучуваше мрежа, поради што од далеку изгледаше како да е гола.

Гол грб, истакнати нозе, исцртување облини, сето тоа беше доволно за голем број луѓе кои беа на сетот да „спуштат вилици“ гледајќи во поранешната сопруга на танчерот Гаги Ѓогани.

Анабела неодамна проговори за врската со сегашниот партнер.

– Среќна сум и задоволна, толку ми е убаво. Јас и Андреј веќе не сме во брак, но во заедница сум со истиот маж. Нашиот развод ги реши разликите. Разбра сè – рече таа во „Премиера“ и додаде:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Anabela (@anabelci)

– Немам ништо против хартијата, но сега гледам дека тоа не е пресудно. Секогаш се прашував зошто никој не сака да се менува и да работи за мене, а еве има некој.

фото:Рингиер/Инстаграм Анабела

Останати вести од Радио Милева