Радио Милева
ескплицитна показна вежба

„Only fans“ стриптиз: Вака „Црна Мачка“ како „многу жешка милфица“ ја рекламира својата страница… за возрасни (ФОТО+ВИДЕО 18+)

„Only fans“ стриптиз:  Вака „Црна Мачка“ како „многу жешка милфица“ ја рекламира својата страница… за возрасни (ФОТО+ВИДЕО 18+)

Македонските „Only Fans“ убавици однеоддамна широко ги отворија своите страници за возрасни, нудејќи ги сопствените експлцитни содржини со помали или поголеми попусти!

Меѓу сите нив, најпознатата македонска стриптизета, фото модел, менаџер за продажба во најпознатиот секс шоп во Македонија…  цицлестата џепна венера Ани Георгиева, попозната како  под уметничкото име Црна Мачка, својата „Онли Фанс“ страница ја отвори однеодамна.

Додека убаво не ја разработи, реши да стартува со неверојатни попусти… Или поточно, воопшто и да не наплатува, за првите 30 дена. Што значи логирај се и месец дена „плакни очи“ гратис! Но така беше само на почетокот, зашто сега кај „Црна Мачка“ нема веќе за џабе… „Влажните погледи“ во старт се наплаќаат, како и секое друго задоволство, но цената е минимална… Уживањето во ротските фотосесии и експлицитните видеа на оваа разголена и многу жешка „милфица“ ќе ве чинат само 5  долари за еден, односно 10.50 долари за три месеца.

За да видите во каков еротски раскош можете визуелно да уживате, Ани се погрижи својот разголен сексапил да го рекламира на начин на кој најмногу и лежи и прилега.

Затоа „Црна мачка“ не се двоуела да покаже што може кај неа, на нејзината страница за возрасни да ве очекува, мамејќи ги своите потенцијални клиенти со еден возбудлив „Only fans“ стриптиз на нејзиниот Инстаграм!

Дека е мајстор во соблекувањето оддамна е познато… Впрочем, како и не би била кога стриптизот и е една од нејзините неколку професии, па токму затоа врвно ги изведува своите еротски сесии…

Најпрвин со заводливи погледи и нежни допири и нишање колкови, а потоа и со  нешто  поконкретно и многу подиректно…

Имено стриптизетата облечена како секси медицинска сестра го сврте грбот и почека ги спушти гаќичките па го покажа она што може да се види…

Да ама експлицитно само нејзиниата  „Only Fans“ страница. Овде, само можетеда го насетитет и да си го замислите, атау и убаво со ококорени очи да го видите.

Видеостриптизот на „блудната сестра“ не завршува  тука, зашто таа продолжува да се гали и милув по целото тело, па и о големите силиконски гради, од кои во еден момент го раскопчува и вади градникот…

Нејзините прсти на круните брадавици во ритамот на „порочниот танц“ кој ќе ве доведе до лудило…

Вака, а камо ли ако решите да станете член на нејзиниот „Онли Фанс“ клуб на голотија.

Но, наместо да ви раскажуваме „еротски басни“,  погледнете со каков  „Only fans“ стриптиз „Црна Мачка“ ја рекламира својата страница за возрасни  (КЛИКНИ ТУКА) …

 

Фото: Инстаграм принтскрин/anicrnamacka

 

Останати вести од Радио Милева