Радио Милева

Огнено скапите чевли на Карлеуша: Се пофали на мрежите – Од сумата ќе ви се сврти во глава (ВИДЕО)

Огнено скапите чевли на Карлеуша: Се пофали на мрежите – Од сумата ќе ви се сврти во глава (ВИДЕО)

Карлеуша не штеди на гардероба.

Јелена Карлеуша е позната по својот уникатен стил, со кој привлекува големо внимание каде и да се појави, а за цените на одредени парчиња облека се зборува долго време.

Пејачката сега се пофали на Инстаграм со своите нови чевли со високи потпетици.

Ова се розови чевли од познатата модна куќа „Баленсијага“, а цената, како и обично, е вистинска „ситница“.

Необичните потпетици се од Италија од последната сезона на славниот моден бренд, а нивната цена е „само“ 670 евра. Со оглед на оние од аеродромот од 1.000 евра, овие сепак се малку „попристапни“.

Останати вести од Радио Милева