Радио Милева
баш и е гајле за разводот

Од птичја перспектива: Ана Севиќ објави жешка фотографија со поглед на најзините огромни гради одозгора! (ФОТО)

Од птичја перспектива: Ана Севиќ објави жешка фотографија со поглед на најзините огромни гради одозгора! (ФОТО)

Пејачката Ана Севиќ го објави неколку фотографии меѓу кои и своето најново секси селфи, кое осамна на нејзиниот профил на Instagram.

На фотографијата  доминираат а што друго, ако не нејзините огромни гради. Ана, која е во центарот на вниманието заради разводот од фолкерот Дарко Лазиќ, прво објави слика од море … Како испружена се валка во врелиот бел песок. 

 На следната ги потенцираше своите огромни бујни гради со поглед од… птичја перспектива.

Останати вести од Радио Милева