Радио Милева
допадливо за сечии  очи

Од нејзината модна комбинација погледот на едно место кочи: Софија Вергара и облечена провоцира  (фото) 

Од нејзината модна комбинација погледот на едно место кочи: Софија Вергара и облечена провоцира  (фото) 

Актерката Софија Вергара провоцира и кога е облечена.  Таа овој пат , ги воодушеви сите со модната комбинација на роденденот на нејзината сестра, па тешко е да го тргнете погледот од нејзините гради, привлекувајќи  внимание со син фустан, а една од фотографиите објави на социјалните мрежи.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sofia Vergara (@sofiavergara)

На прославата се приклучија и нејзиниот син Маноло Гонзалес Вергара, братучетката Клаудија Вергара и пријателката Маргарита Хејлброн, пишува People. Еден ден претходно, Вергара се пофали со фотографија направена пред излегување во Лас Вегас.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sofia Vergara (@sofiavergara)

Фото: Принтскрин/Инстаграм/Софија Вергара

Останати вести од Радио Милева