Радио Милева
жешка мама

Од минијатурните бикини испаднаа силиконите – Тамара Ѓуриќ ги покажа стомачните, а еве каде ужива (фото)

Од минијатурните бикини испаднаа силиконите – Тамара Ѓуриќ ги покажа стомачните, а  еве каде ужива (фото)

Старлетата Тамара Ѓуриќ неодамна беше на одмор со својата ќерка и мајка, од каде често се рекламираше.

Имено, Тамара и нејзиниот поранешен избраник Никола Качервиќ ставија точка на бракот, но тоа не ги спречува да поминуваат време заедно со својата сакана Тамара, па сега посетија еден комплекс и уживаа на базен.

Тамара за разводот изјави:

„Дефинитивно ставивме точка на бракот, но не и на семејството. Ќе бидеме заедно кога ќе и треба на Тамара“, изјави Ѓуриќ.

Инаку, Тамара е позната како некој што сака да објавува провокативни фотографии со кои често ги радува своите следбеници.

Ѓуриќ сега ги остави без здив сите нејзини фанови, особено машката популација со провокативното видео кое го објави на социјалните мрежите.

Тамара е снимена покрај базенот каде позира во минијатурни бикини, а едвај ја задржува својата бујна биста и ги покажува стомачните.

Фото:Принтскрин/Инстаграм/Тамара Ѓуриќ

Останати вести од Радио Милева