Радио Милева
породена и пожелна

Од малолетна руска лолита, до секси мама: Ирина Шајк е златна божица! (ФОТО)

Од малолетна руска лолита, до секси мама:  Ирина Шајк е златна божица! (ФОТО)

Кога некој е толку убав како Ирина Шајк, тогаш навистина заслужува да го знае целиот свет!

Русинката минатата ноќ покажа дека е една од најубавите жени на планетата и само 14 месеци по породувањето. Малку е да се каже дека не се гледаат траги од раѓањето на нејзиното детенце на нејзиното тело, и покрај тоа што се една од ретките кои не веруваат во исцрпувачките диети на кои  милиони луѓе ширум светот им робуваат.

Но, за изгледот на Ирина, секако, придонела  и љубовта со познатиот заводник, актерот Бредли Купер, со кого таа се забавуваше две години и со кого ја добила својата ќерка Леу Де Сену.

Ирина иако има речиси 32 години, таа се уште е една од најпосакуваните жени на светот.

Фустанот што оваа секси мама го има на себе, во којизгледа како златна божица, го носи потписот на познатата куќа “Ателје Версаче“.

Останати вести од Радио Милева