Радио Милева
вешто го криеше, но медиумите го открија...

Од Јелена на Хелена: Ова е сопругот на Хелена Топаловиќ, кој се разведе со водителката на „Парови“, Јелена Димитријевиќ, за да ја ожени ќерката на Топалко (ФОТО)

Од Јелена на Хелена: Ова е сопругот на Хелена Топаловиќ, кој се разведе со водителката на „Парови“, Јелена Димитријевиќ, за да ја ожени ќерката на Топалко (ФОТО)

Кога јавноста дозна дека Драган Алексиќ – сопругот на водителката на реалното шоу „Парови“, Јелена Димитријевиќ,  е во врска со Хелена Топаловиќ, сите беа шокирани. Влијателната инфлуенсерка негираше дека нејзиното ново момче е во брак, изјавувајќи во медиумите дека тој и водителката биле разделени веќе година и половина.

Хелена вчера обзнани дека тајно се омажила, по што вешто го отсекла младоженецот од сите фотографии. Сепак, српските медиуми, поточно „Еспресо“ наиде на фотографија на која може да се види кој е младоженецот.

Јасно се гледа  дека тоа е токму човекот со кого ќерката на Топлако е во врска од јули минатата година, како што и самата еднаш изјави.

Хелена сподели фотографија на нејзините Инстаграм  приказни каде што го „отфикарила“ сопругот, но ние ја споделуваме со вас во целост.

Еве ги среќните младенци со кумовите! Хелена Топаловиќ го додаде и презимето Алексиќ на својот Инстаграм, покрај нејзиното име и презиме.

Фото: Инстаграм принтскрин/helena_topalovic

 

Останати вести од Радио Милева