Радио Милева
не штеди

Од цифрата ќе ви се заврти во глава: Еве колку Цеца искешира за стајлингот за снимање на новогодишна емисија (фото)

Од цифрата ќе ви се заврти во глава: Еве колку Цеца искешира за стајлингот за снимање на новогодишна емисија (фото)

Пејачката Цеца Ражнатовиќ на снимање на новогодишна емисија на Прва телевизија се појави во стајлинг на светска ѕвезда.

Ражнатовиќ се појавила во сив капут на „Луј Витон“, а истиот чини околу 6000 евра.

Кога пак станува збор за фустанот, тој е креација на еден српски дизајнер, а цената изнесува околу 1200 евра.

Инаку, Цеца пред неколку дена прослави годишнина со момчето Богдан, па откри дека за неа секој ден е годишнина.

Ражнатовиќ, во 2021 година стана и дел од музичкото шоу „Ѕвездите на Гранд“ каде што дојде наместо Јелена Карлеуша.

фото: ало.рс

Останати вести од Радио Милева