Радио Милева

Обожавателкитe во транс: Вељко како од мајка роден – камен стомачни, нови тетоважи и траги од тепачките!

Обожавателкитe во транс: Вељко како од мајка роден – камен стомачни, нови тетоважи и траги од тепачките!

Синот на фолк пејачката Цеца Ражнатовиќ не се штди  да ги покаже резултатите од напорните бокс тренинзи.

Откако почна со професионални тренинзи, Вељко Ражнатовиќ е горд на своето тело, па повремено со следбениците на Инстаграм дели моменти од своите тренинзи или по истите.

Обожавателките се одушевени со ваквиот потег, а на приложеното јасно се гледа дека Вељко е се позгоден и дека сега секој мускул му доаѓа до израз.

Имено, Ражнатовиќ извесен период боксира, а веќе ја имаше и првата победа.

Останати вести од Радио Милева