Радио Милева
Провокативно издание

Облечена во кожна јакна и тантела: Теа Таировиќ ја заскокотка машката фантазија (фото)

Облечена во кожна јакна и тантела: Теа Таировиќ ја заскокотка машката фантазија (фото)

Пејачката Теа Таировиќ со своите провокативни изданија редовно предизвикува воздишки на социјалните мрежи.

Таа сега целосно ги разпамети машките умови со фотографија која ја заскокотка фантазијата, а позираше во кожна јакна под која имаше провокативно парче облека со тантела.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tea Tairović (@tea_tairovic)

Градите на пејачката дојдоа до израз, а коментарите продолжија да се нижат.

„Убава и секси дама“,„ Ѕвезда“, „Бебенце“ – гласеа дел од нив.

Останати вести од Радио Милева